KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303426
nr 1430 3426
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, fiskar, 42x76cm, yttermått inklusive ram: 51x86cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:41:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)